
DBB 214.00 Гальмівні колодки (задні) MERCEDES-BENZ 0014209520, TOYOTA 449220060
- Готово до відправки
- Код: DBB 214.00
279 ₴
- +380 (96) 407-19-74іграшки
- +380 (50) 136-94-08автозапчастини
Українська компанія dbb 1922 виробляє гальмівні колодки для легкового автотранспорту та комерційних автобусів не перший рік, і змогла досягти оптимального балансу між ціною та якістю. Асортимент містить понад сто моделей гальмівних дискових колодок для іномарок і автомобілів вітчизняного виробництва. Фрикційна суміш підібрана так, щоб мінімально прати гальмівні диски, продовжуючи їхній термін експлуатації. Така суміш ідеально підійде як для вже зношених гальмівних дисків, так і для притирання нових. Ці недорогі гальмівні колодки для іномарок чудовий вибір для власників, які хочуть продовжити термін експлуатації гальмівних дисків і отримати ефективне гальмування.
Високоякісні задні гальмівні колодки дискового гальма для автомобілів LEXUS ES (F1, F2), (MCV, VZV); TOYOTA CAMRY (CV1, XV1, V1), (CV2, XV2), (V2), Station Wagon (V2), (XV1, CV1, V10), CARINA E (T19), Sportswagon (T19), седан (T19), II (T15), (T17), II Station Wagon (T17), II седан (T17), CELICA (AT16, ST16), (ST20, AT20), кабріо (AT18, ST18), (AT20, ST20), (ST16, AT16), купе (AT18, ST18), (ST16, AT16), AVENSIS (T22), Liftback (T22), Station Wagon (T22), COROLLA (E8), (E9), (E10), (E11), Compact (E9), (E10), (E11), Liftback (E8), (E9), (E10), (E11), Station Wagon (E9), Wagon (E11); MERCEDES седан (W124), 190 (W201), CABRIOLET (A124), C-CLASS (W202), універсал (S202), CLK (C208), кабріо (A208), COUPE (C124), E-CLASS (W124), (W210), кабріо (A124), купе (C124), універсал (S124), KOMBI універсал (S124), S-CLASS (W126), (W140), SL (R129), SLK (R170). Забезпечують безшумне, надійне та плавне гальмування.
Аналоги та замінники (кросс-номера): MERCEDES-BENZ 0014209520, TOYOTA 449220060, NISSAN AY060TY002, LEXUS 0446620070, DAIHATSU 0449232040. TRW gdb1168, gdb3164, gdb730, gdb987. FERODO FDB478, FDB848, FDB644.
,
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | DBB Group |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | DBB 214.00 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Daihatsu 0449232040; Ferodo FDB644; Lexus 0446620070; Mercedes-Benz 0014209520; Nissan AY060TY002; TRW GDB987; Toyota 449220060 |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Ширина | 62 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | S-Class |
| Сумісність з: | Toyota COROLLA Wagon (__E11_) 1997-2001 |
- Ціна: 279 ₴



